Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Design Support Engineer

Partnerünk világszerte 30 országban, több mint 200.000 fővel dolgozik. Hazánk egyik legnagyobb vállalataként, 6 telephelyen több mint 10.000 kollégával végeznek elektronikai, műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet. Az általuk tervezett, gyártott, szervizelt és szállított termékek számos iparág piacán töltenek be kimagasló szerepet. Partnerünk felvételt hirdet Design Support Engineer pozícióba.

Feladatok

  • Autóipari elektro-mechanikus (részben műanyag) egységek fejlesztésének, és szériagyártásba bevezetésének támogatása
  • Közvetlen kapcsolattartás a Partnerünk, illetve a vevői konstruktőr csoporttal
  • A vevői igényeknek megfelelő változtatások végrehajtása a termékeken, vevői specifikáció alapján új típusok kifejlesztése a fejlesztőközponttal , azok jóváhagyatása és a szükséges dokumentációk elkészítése
  • Tervezés, fejlesztés alatt álló termékek analizálása, véleményezése, javaslatok adása a helyi technológiai, stratégiai elvek szerint, folyamatos visszajelzés készítése a fejlesztő központnak
  • Mechanika szerelvény DFA, DFMEA, PFMEA analízisek elvegzésében részvétel
  • Szerelvény tolerancia láncok elemzése és javaslatok kidolgozása toleranciák esetleges módosítására és a kritikus méretek definiálására

Elvárások

  • BSc/MSc gépészmérnöki területen
  • 4-7 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Autóipari, műanyagipari termékfejlesztési tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • 3D modellezési gyakorlat és ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Olyan kollégát keresnek, aki:

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

Amit megbízónk kínál

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet, belső tréningek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Vas megye
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002029
Munka területe:

Kedvencnek jelöl