Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Junior tesztelő

Partnerünk rugalmas megoldásokat kínál a dokumentumkezelés- és előállítás területén. Szakértelmük a dokumentumok teljes spektrumát és életciklusát lefedi; a vállalati tartalomkezelő rendszerektől a dokumentumalapú ügyfélkommunikációt hatékonnyá tévő megoldásokon át. Iparág specifikus kompetenciák, 16 év szakmai tapasztalat. A következő pozícióba keresnek munkatársat: Junior tesztelő

Feladatok

  • Teszttervezés
  • Tesztek végrehajtása
  • Tesztelési infrastruktúra kialakítása, karbantartása
  • Szoftvercsomagok előkészítése

Elvárások

  • Valamilyen program nyelv ismerete (PowerShell, java stb.)
  • Manuális/automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Alap/középszintű - SQL ismeret (Oracle 11g, MS SQL)
  • Enterprise szoftver tesztelési tapasztalat (kommunikáció alapú tesztelési módszerek)
  • BuildMaster-i tapasztalat
  • Agilis működésben szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvismeret
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság
  • Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
  • Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Amit megbízónk kínál

  • Fejlesztői képzések, tréningek támogatása
  • Nyelvtanfolyam
  • Csocsóasztal, kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes5@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Eideh Titanilla
Telefon: +36 30 354 7018
E-mail: jelentkezes5@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000001937
Munka területe: Informatika

Kedvencnek jelöl