Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Kártyarendszer IT Üzleti elemző

Pénzintézet számára keresünk munkatársat Kártyarendszer IT Üzleti elemző pozícióba.

Feladatok

  • Kártyarendszerrel kapcsolatos fejlesztések szervezői támogatása
  • Kapcsolattartás az üzleti területtel
  • Közreműködés az üzleti elvárások dokumentálásában
  • Funkcionális specifikáció készítése
  • Verzióváltási próbák és éles verzióváltások tervezése, kommunikációja, az átállás koordinációja és dokumentálása
  • Standalone és integrált tesztkörnyezet-építések és -zárások támogatása
  • Tesztkörnyezetek nyilvántartása, kapcsolódó dokumentumok frissítése
  • Erőforrásbecslések készítése
  • Konfiguráció menedzsment folyamatok felmérése a fejlesztések megalapozása érdekében
  • Közös együttműködés a feladatokat jelenleg végző kollégákkal, társterületekkel

Elvárások

  • Kártyarendszerrel kapcsolatos tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség és/vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Excel,Word készség szinten
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Gyors tanulási képesség, önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés
  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás

ELŐNY

  • SQL gyakorlat

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes3@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Burján Péter
Telefon:
E-mail: jelentkezes3@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002006
Munka területe: Informatika

Kedvencnek jelöl