Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Kisvállalati tanácsadó

Top 5 kereskedelmi banki Partnerünk számára keresünk Kisvállalati tanácsadó kollégát.

Feladatok

  • A bank felelős képviselőjeként kapcsolatépítés, és kapcsolattartás az ügyfelekkel, az ügyfelek szakszerű, gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • A részére allokált kisvállalati ügyfélkör személyes kiszolgálása, portfolió szintű kezelése, folyamatos telefonos kapcsolattartás
  • Sztenderd kisvállalati passzív és aktív termékek értékesítése, lebonyolítása
  • Aktív közreműködés a meglévő ügyfelek banki aktivitásának fokozásában, termékhasználatának bővítésében, a cross selling lehetőségek és módszerek maximális kihasználásában, mind az általános banki termékek, mind a kockázati termékek körében
  • Az ügyfélkockázatok feltárásában való részvétel, egyedi előterjesztések kezdeményezése, készítése
  • Szerződések előkészítése, megkötése, szerződések üzleti gondozása és ezekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Pénzügyi és befektetési tanácsadás az allokált ügyfélkör részére, szükség szerint ajánlatok készítése, javaslatok a befektetési portfolió összetételére vonatkozóan, a befektetési termékek értékesítésének lebonyolítása
  • Aktív részvétel a fiók kisvállalati ügyfél-akvizíciós tevékenységében
  • Ügyfélminősítésben, elemzés/előterjesztés készítésben közreműködés és együttműködés a HC-val
  • Ügyfél-, ügylet- és biztosíték monitoring

Elvárások

  • Legalább 2 éves kisvállalati/középvállalati ügyfélkörben szerzett szakmai és hitelezési gyakorlat
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás
  • Közép/felsőfokú végzettség
  • A munkakör elvégzéséhez szükséges tanfolyamok sikeres elvégzése, az ott elsajátított ismeretek alkalmazása a napi munkavégzés során

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívást jelentő, változatos munka
  • Támogató, barátságos cégkultúra
  • Oktatások és vizsgák támogatása
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: peter.burjan@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Burján Péter
Telefon: +36 70 659 6566
E-mail: peter.burjan@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002110
Munka területe: Egyéb állások

Kedvencnek jelöl