Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Médiatervező és -vásárló

PR, PA és marketing stratégiai tanácsadással foglalkozó marketing ügynökségbe keresünk fiatal csapattagot. A modern kommunikációs ügynökség kiemelten erős szakmai kapacitással rendelkezik, munkatársai a legnagyobb kommunikációs tanácsadó vállalatoktól érkeztek. Közéjük keresünk Médiatervező és -vásárló kollégát.

Feladatok

  • Kampányok tervezése, teljes körű projektmenedzsmentje
  • Riportok, statisztikák, elemzések készítése
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, médiumokkal és alvállalkozókkal

Elvárások

  • Minimum 2-3 év médiatervező- és vásárlói munkatapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (média, kommunikáció, közgazdász)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Széleskörű médiapiac-ismeret
  • Kommunikációs és médiatrendek naprakész ismerete
  • Extrovertált személyiség, jó csapatjátékos
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Jó problémamegoldó-képesség
  • Médiatervező és -kutató, valamint célcsoportelemző szoftverek ismerete (Arianna, Choices, OFP, Gemius, Target Group Index)
  • Alapos Excel-ismeret
  • Jó elemző és analitikus képesség
  • Médiaügynökségnél szerzett munkatapasztalat

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon:
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000001899
Munka területe: Marketing / Média

Kedvencnek jelöl