Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Műszaki beszerző

Partnerünk Magyarországon hagyományosan a piacvezető gyógyszergyárak egyikének számít. Egy gyógyszeripari cég, ahol prioritás a kutatás-fejlesztés. A következő pozícióba keresnek munkatársat: Műszaki beszerző

Feladatok

  • Import és belföldi standard és/vagy egyedi termelő gépek, gépsorok és egyéb tárgyi eszközök, technológiai rendszerek és kapcsolódó szolgáltatások (pl. helyszíni telepítés, üzembe helyezés, próbaüzem), import és belföldi műszaki és egyéb szolgáltatások, import gépalkatrészek, műszaki anyagok és kapcsolódó műszaki szolgáltatások, pl. import gépfelújítás, karbantartás, javítás beszerzésének teljes körű elvégzése
  • Stratégiai és operatív beszerzői feladatok ellátása, a beszerzés előkészítése, igények összehangolása, tendereztetés, szállítók kiválasztása és minősítése, szerződéses feltételek tárgyalása, megtakarítások/hozzáadott érték elérése, szerződéskötés, a teljesítés nyomon követése, garanciális/szavatossági igények érvényesítése, projekt beszerzői feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a belső felhasználókkal, a külföldi és belföldi szállítókkal, szállító-menedzsment
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése

Elvárások

  • Kereskedelmi/gazdasági diploma
  • Legalább 3 év releváns stratégiai beszerzői tapasztalat
  • Nagy értékű tenderek levezetésében, szerződéskötésekben szerzett gyakorlat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, angol nyelv napi szintű használata írásban és szóban
  • Jó kommunikációs-, tárgyalási készség, tárgyalási technikák ismerete;
  • Nagyfokú önállóság, kreativitás, proaktív attitűd
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság

ELŐNY

  • Műszaki ismeretek, műszaki beszerzési gyakorlat;
  • SAP MM gyakorlat

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000001906
Munka területe: Egyéb állások

Kedvencnek jelöl