Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Supply Chain Project Manager

Gyártás területén jól prosperáló partnerünk számára keresünk Supply Chain Project Manager -t, a teljeskörű ellátási láncot érintő folyamatok optimalizálására, hatékonyság növelésére.

Feladatok

  • Belső anyagmozgatásához kapcsolódó folyamatok ellenőrzése, azok folyamatos fejlesztése, kapcsolódó osztályokkal való egyeztetés
  • Raktározási, inventory management projektek koordinálása
  • Dokumentumok karbantartása
  • Auditokon való részvétel és azok támogatása
  • Éves leltár megszervezésében, lebonyolításában, felügyeletében való részvétel
  • Időszakos leltárak szükség szerinti támogatása (cycle count)
  • Készleteltérések, készletpontosság javítása, eltérések vizsgálata, javító intézkedések támogatása
  • SAP hibalisták monitorozása, hibalisták karbantartásának támogatása
  • KANBAN rendszerek felügyelete
  • Anyagáramlási folyamatokkal, raktározással kapcsolatos oktatások megszervezése és lebonyolítása
  • Lean eszközök ismerete és alkalmazása: visual management, 5S, Gemba, waste walk, yamazumi, work balance, A3, Kaizen
  • Logisztikai vonatkozású reklamációk kezelése, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Raktározással, raktártechnikával, anyagáramlással kapcsolatos beszerzések bonyolítása

Elvárások

  • 3-5 év tapasztalat logisztikai-, supply chain-, raktározási projektmenedzsment vagy folyamatoptimalizálás területén
  • Felsőfokú végzettség logisztikai, mérnöki vagy műszaki területen
  • LEAN szemlélet
  • Excel magas szintű ismerete
  • Kanban rendszerek kidolgozásában és működtetésében szerzett tapasztalat
  • Logisztikai projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkodás
  • SAP ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű cégcsoport
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek nemzetközi környezetben
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatmunka egy lendületes, fiatalos közösségben

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Tatabánya
Jelentkezés: jelentkezes3@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Hornung Helga
Telefon:
E-mail: jelentkezes3@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000001977
Munka területe:

Kedvencnek jelöl