Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Tesztmérnök

Partnerünk világszerte 30 országban, több mint 200.000 fővel dolgozik. Hazánk egyik legnagyobb vállalataként, 6 telephelyen több mint 10.000 kollégával végeznek elektronikai, műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet. Az általuk tervezett, gyártott, szervizelt és szállított termékek számos iparág piacán töltenek be kimagasló szerepet. Partnerünk felvételt hirdet Tesztmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Autóipari elektronikai alkatrészek gyártásának bevezetése
  • Prototípus-gyártásban való részvétel
  • Termékfejlesztéssel történő kapcsolattartás
  • Termékellenőrző tesztberendezések specifikálása
  • Teszterfolyamatok kontrollálása
  • Vevői igények alapján változások menedzselése
  • Új termékek, folyamatok, utasítások esetén a megfelelő személyek oktatása
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában költségcsökkentési és Minőségjavítási programokban
  • Elektronikai hibakeresés, annak megoldása

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás (munka során használatos)
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és tárgyalási képesség

Amit megbízónk kínál

  • Relokációs, vagy letelepedési csomag
  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Belső szakmai tréningek
  • Külföldi kiküldetések, projektek
  • Termékfejlesztéssel való kapcsolattartás lehetősége, rálátás a fejlesztésre
  • Részvétel prototípus-gyártásban
  • Tier 1-es beszállítóként a legnagyobb autóipari vállalatok megismerése
  • Rugalmas munkaidő
  • Ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Széles termékskálánk és ügyfélportfóliónk miatt különböző gyártási metódusokat sajátíthat el, és komplex folyamatokat ismerhet meg

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Sárvár
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000773
Munka területe:

Kedvencnek jelöl