Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Toolshop leader

Világszerte ismert nemzetközi vállalatcsoport európai, ázsiai és észak-amerikai székhelyekkel, mely járművek belső terébe fejleszt és gyárt rolórendszereket (napfényvédelem, lefedés- és rögzítés technika), amelyeket a legnagyobb autógyártó cégeknek szállít. Évtizedekig tartó fejlesztéssel és folyamatos beruházásokkal vált piacvezetővé. Hozzájuk keresünk munkatársat Toolshop leader pozícióba.

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő szerszám karbantartó- és javítóműhely munkájának koordinálása
  • A műhely munkáját érintő beruházások tervezése és lebonyolítása
  • A szerszámraktár munkájának koordinálása, szerszám ki- és beszállítások felügyelete
  • Gyártás támogatása szakmai oldalról, problémamegoldás
  • Javaslatok kidolgozása szerszám módosításokra, fejlesztésekre
  • Kapcsolattartás a németországi szerszámtervező központtal
  • Riportálás az injection moulding managernek és a mérnökség vezetőnek

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • CNC / Megmunkáló gépek kezelésének, programozásának ismerete
  • 3D tervezőprogram ismeretek
  • Legalább 3 éves fröccsöntő cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív német és/vagy angol nyelvtudás

ELŐNY

  • Műanyagfeldolgozó gépészmérnöki végzettség, vagy szerszámkészítő / tervező szakirány,
  • SAP ismeret
  • Vezetői tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Győrladamér
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000001711
Munka területe:

Kedvencnek jelöl