Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Vezető Villamosmérnök Tervező

Dinamikusan fejlődő partnerünk Vezető Villamosmérnök Tervező munkakörbe munkatársakat keres!

Feladatok

  • Hagyományos erőművi technológiák létesítéséhez kapcsolódó erősáramú tervezési feladatok komplett ellátása
  • Megújuló energetikai létesítmények létesítéséhez kapcsolódó erősáramú tervezési feladatok komplett ellátása
  • Tervdokumentációk összeállítása, dokumentumok fejlesztése
  • Műszaki rajzolók, gyakornok villamosmérnökök, villamosmérnök tervezők munkavégzésének felügyelete, irányítása

Elvárások

  • BsC, vagy MsC villamosmérnöki végzettség
  • AutoDesk tervező szoftverek készségszintű ismerete
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Alapszintű angol, vagy német nyelvismeret
  • Legalább 3 év vezető tervezői tapasztalat
  • Legalább V, EN-VI jogosultságok

ELŐNY

  • Tárgyalóképes Angol, és/vagy német nyelvtudás
  • Megújuló energetikai létesítmények tervezésében tapasztalat
  • Épületvillamossági tervezési tapasztalat
  • Közvilágítás, térvilágítási tervezési tapasztalat
  • Hagyományos erőművi technológiák tervezésében

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület
Jelentkezés: jelentkezes1@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Burján Péter
Telefon: +36 70 659 6566
E-mail: jelentkezes1@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002080
Munka területe:

Kedvencnek jelöl