Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Area Sales Manager

Nemzetközi ipari világítástechnika cég,

a magyar piac közvetlen kiszolgálása érdekében most nyíló budapesti irodájába

Area Sales Managert

keresünk.

Feladatok

  • Ügyfelek megkeresése, új értékesítési lehetőségek felkutatása, értékesítési stratégiák meghatározása, szoros üzleti kapcsolatok kialakítása
  • Versenytársfigyelés, piac monitorozása, CRM használat
  • Együttműködés, ill. riportálás a budapesti iroda vezetője felé
  • Prezentációk megtartása az ügyfelek számára, ajánlatok elkészítése

Elvárások

  • Releváns gyakorlat  elektromos és / vagy ipari világítási termékek értékesítésében,
  • Biztos műszaki termékismeret,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek, jó prezentációs képesség, erős sales személyiség,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapesti bázis/iroda (egész Mo. területe)
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06 20 488 78 11
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Értékesítés, Kereskedelem