Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Eladó

Partnerünk, egy olasz, vezető női divatmárka. Az ő csapatuk erősítésére keresünk teljes munkaidőben ELADÓ munkatársat.

Feladatok

  • Vásárlók professzionális kiszolgálása a vevői elégedettséggel a fókuszban
  • A management által kitűzött eladási célok elérése
  • A divatház képviselete, illetve az általa előírt irányelvek követése
  • Az üzlethelység, kihelyezett termékek rendben tartása
  • Áruk átvétele
  • POS tranzakciók kezelése, készletkezelés

Elvárások

  • Tehetséges, vevőorientált személyiség, aki szereti a divatot
  • Diploma előny, de nem elvárás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • A magyar és angol nyelv magas szintű ismerete
  • Előny az orosz, kínai vagy más nyelv alapos ismerete
  • Barátságos, precíz, figyelmes személyiség

Amit megbízónk kínál

  • Luxus munkakörnyezet kiemelt helyen
  • Egy igazán motivált csapat részévé válni
  • Rendszeresen tartott tréningeken való részvétel
  • Versenyképes fizetés bónusszal

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest Andrássy út
Jelentkezés: jelentkezes1@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Haid Diana
Telefon:
E-mail: jelentkezes1@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Értékesítés, Kereskedelem