Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Értékesítési képviselő

Nemzetközi hátterű forgácsolástechnikai cég csapatába ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ (Észak-Kelet Magyarország) munkatársat keresünk

Feladatok

  • A cég által forgalmazott forgácsolási szerszámok, szolgáltatások értékesítése
  • Új vevők felkutatása É-K Mo. területén, értékesítési tárgyalások, versenytársfigyelés
  • Szerszámok használatára és a megmunkálási lehetőségekre vonatkozó tanácsadás, a vevőknél levő helyi mérnökökkel, beállítókkal programozókkal, forgácsolási feladatok megoldása, tanácsadás a gépi megmunkálással kapcsolatos problémák megoldásához, jobb alternatívák biztosítása
  • Szerszámbemutatók és kipróbálási lehetőségek szervezése
  • Részvétel tréningeken, konferenciákon, kiállításokon (Mo-n ill. külföldön szervezett képzések)

Elvárások

  • Fémforgácsoló szakma ismerete, releváns gyakorlati szakmai háttér
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Biztos háttér, hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos fejlődési  lehetőség
  • Céges autó

Egyéb információ

Munkavégzés helye: É-K Mo. (Iroda Bp. XI. ker.)
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06204887811
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Értékesítés, Kereskedelem