Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Értékesítési munkatárs

Partnerünk piacvezető nemzetközi környezetvédelmi szolgáltatóként, innovatív alkatrésztisztító technológiákat kínál, mellyel biztosítják a törvényes szabályozásoknak megfelelő költséghatékony, gyors, környezet- és egészségbarát, nyugodt munkavégzést ügyfeleik környezetében. Műszaki megoldások széles skáláját kínalják az ipar, a termelés, a karbantartás, javítás minden résztvevője számára. A következő pozícióba keresnek munkatársat: Értékesítési munkatárs

Feladatok

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása
  • Piaci igények felmérése
  • Árajánlatok készítése, szerződések megírása
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • A pozícióhoz tartozó jelentési és adminisztratív feladatok ellátása
  • Értékesítési vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • 2-3 év tapasztalat értékesítés területén
  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Lakhely: Pest megye/Budapest/Bács-Kiskun megye/Csongrád megye

Amit megbízónk kínál

  • Autó, laptop, telefon magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Remek munkahelyi légkör
  • Juttatás: decemberben fél havi bér pluszban
  • Alapbéren felül megbecsült jutalékos rendszer

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Pest megye
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon: +36 20 297 7357
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Értékesítés, Kereskedelem