Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

CAD technikus

Feladatok

  • Alkatrészek tervezése CAD programmal
  • CAD adatok kezelése, már meglévő alkatrészek szükség szerinti újramodellezése
  • Rajz és termékdokumentációk készítése, kezelése és frissítése
  • Meglévő, standard (katalógus) alkatrészekek esetében a különböző gyártók közötti váltás támogatása (ekvivalens típusok kiválasztása)
  • Szerelési segédeszközök megtervezésében, legyárttatásában való részvétel
  • Validációs tesztekben és azok kiértékelésében való részvétel
  • KIR/MIR/MEBIR (Környezetirányítási, Munkahelyi egészségvédelem- és biztonságirányítási, Minőségirányítási rendszer) tudomásul vétele, illetve a rendszer követelményeinek betartása

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • CAD program ismerete (ProE és PDMLink ismerete előny)
  • A megfelelő kommunikáció képessége a menedzsment minden szintű tagjával
  • Összetett feladatok kezelésének képessége
  • Önálló, felelősségteljes személyiség

Előnyök

  • Valamely vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Egyéb információ

Munkavégzés helye:

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó:

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000