Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Pénzügyi asszisztens

Partnerünk egy környezetvédelmi mérnökiroda, amely 1996-ban alakult. Fő profiluk: ivó- és ipari víztisztítási, szennyvíztisztítási, iszap- és hulladékkezelési, levegőtisztaság- védelmi problémák mérnöki megoldása. Dinamikusan bővülő csapatukba munkatársat keresnek Pénzügyi asszisztens munkakörbe.

Feladatok

  • Szállítói számlák kontírozása, előkészítése könyvelésre
  • A számlák formai és tartalmi elemeinek és kellékeinek ellenőrzése, hozzá tartozó teljesítési igazolások és szállítólevelek alapján
  • Számlareklamáció
  • Bejövő-kimenő banki bizonylatok könyvelése, átutalások felrögzítése internet banking rendszerben
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtés részére – cafeteria, szabadságok összegyűjtése bérszámfejtő részére
  • Kapcsolattartás a könyvelővel
  • Cashflow frissítése/előkészítése management részére
  • Cashflowhoz projekt büdzsék ellenőrzése
  • Heti és havi pénzügyi riportok készítése a management részéreVevői számlázás
  • Segítségnyújtás a többi kolléga részére más, pénzügyi feladatokban

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Számviteli törvények naprakész ismerete
  • 2-3 éves pénzügyi tapasztalat
  • Diszkréció
  • Gyorsaság
  • Nagyfokú precizitás
  • Gyakorlatias megközelítés
  • Remek csapatmunka
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Outlook, Excel és Word felhasználó szintű ismerete

Előnyök

  • Nem dohányzó
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • MS Dynamics Navision ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Hosszú távú, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Színvonalas, modern és jól megközelíthető munkahely

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: +36 20 575 1977
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Pénzügy, Könyvelés