Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Értékesítést támogató mérnök

Partnerünk a világ egyik vezető logisztikai cégcsoportjának magyarországi leányvállalata. Cégük dinamikusan növekszik, a piaci pozíciójuk folyamatosan erősödik. De a céljaik még ennél is ambiciózusabbak. A növekedési ütem fokozásához az általuk forgalmazott intralogisztikai berendezések és szolgáltatások értékesítési támogatására keresnek munkatársat Értékesítést támogató mérnök pozícióba.

Feladatok

  • Műszaki támogatás az értékesítő kollégák részére
  • Partnereink igényeinek felmérése, műszaki egyeztetések, kapcsolattartás
  • Intralogisztikai berendezések és szolgáltatások tervezése
  • Kapcsolattartás a saját gyártóművek illetve a partnerek műszaki szakértőivel
  • Projektkoordináció, projektvezetés
  • Cégünk képviselete, piaci pozíciójának további erősítése
  • Piaci információk gyűjtése, konkurenciafigyelés és elemzés

Elvárások

  • Beruházási javak, gépek, intralogiasztikai megoldások tervezésében, kivitelezésében szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Dinamikus, motivált személyiség
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Teljes körű betanítás és folyamatos továbbképzések itthon és külföldön
  • Magas szintű technikai feltételek biztosítása
  • Rugalmas munkaidő struktúra
  • Alapórabér + teljesítményarányos jutalmazási rendszer
  • Cafeteria és egyéb rendszeres juttatások
  • Hivatalos munkaviszony

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Környe
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002147
Munka területe: Értékesítés / Kereskedelem

Kedvencnek jelöl