Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Főkönyvelő és pénzügyi vezető

Partnerünk kizárólagosan magyar tulajdonban lévő cég, amely 1993-ban alakult. Magyarországon 20 áruházuk van, az ország minden nagyobb városában, de jelen vannak 1-1 áruházzal Pozsonyban és Bécsben is. Magyarországra, Ausztriára és Szlovákiára is webáruházat működtetnek. A külföldi cégek testérvállalatként működnek a magyarországi cég mellett. Főkönyvelő és pénzügyi vezető pozícióba keresnek munkatársat.

Feladatok

  • A cég számviteli politikájának folyamatos aktualizálása a mindenkori számviteli szabályozás figyelembevételével
  • Számviteli, vezetői jelentések készítése. Mérleg, bevallások és eredmény kimutatások készítése, leadása. Hivatalos szervek felé egyéb statisztikák és jelentések leadása. Analitikus nyilvántartások egyezőségének biztosítása a főkönyvi nyilvántartással
  • Részvétel a napi operatív könyvelési feladatok elvégzésében
  • Integrált saját fejlesztésű vállalatirányítási szoftver használatának elsajátítása, az IT osztály felé a fejlesztési igények megfogalmazása. 2019 során az IT osztállyal együttműködve Navision rendszer bevezetése a pénzügyi és könyvelési osztályra
  • Pénzügyi osztály munkafolyamatainak racionalizálása, szabályzatok elkészítése
  • Pénzügyi, könyvelési osztályon dolgozó munkatársak tevékenységének koordinálása, a munkatársak irányítása
  • Munkaügyes kolléga bérszámfejtéshez kapcsolódó munkájának koordinálása
  • Osztrák és szlovák cég pénzügyeinek vezetése, koordinálása és kapcsolattartás a két külföldi könyvelőcéggel

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi és mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5-10 éves szakmai tapasztalat releváns területen
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Rendszerelméletű gondolkodás
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Elkötelezettség
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (World, Excel, Outlook)

Előnyök

  • Adótanácsadói vagy adószakértői végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Microsoft Navision ismeret

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon: +36 20 297 7357
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Pénzügy, Könyvelés