Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

HR manager

Komáromi nemzetközi gyártó cég számára keresünk munkatársat HR manager pozícióba.

Feladatok

  • A menedzsment által meghatározott létszám biztosítása a különböző területek részére, munkaerő kiválasztás, kapcsolattartás a külsős munkaerő közvetítő cégekkel, alvállalkozókkal
  • Dolgozói nyilvántartás-, be-és kilépések dokumentálása (szerződések, orvosi vizsgálat, munka-, és tűzvédelmi oktatás, üzemi szabályzat, munkaruha, szükséges jogosítványok)
  • Bérszámfejtések elkészítése, bérszámfejtő munkájának irányítása
  • Riportok elkészítése, HR adminisztráció elvégzése (bónusz kalkulációk, jutalmak, utazási költségtérítések, szabadságok tervezése, engedélyeztetése, nyilvántartása)
  • Aktív részvétel az éves tervezési feladatokban
  • Dolgozókkal kapcsolatos események szervezése, előkészítése (üzemi gyűlés, dolgozói napok, karácsonyi vacsora, stb.)
  • Tréningek, oktatások szervezése és lebonyolítása
  • Közreműködés a vevői auditokon
  • A személyügyi kérdésekkel kapcsolatos, hatóságok felé történő riportolás

Elvárások

  • Min. 3 év hasonló területen, gyártó környezetben megszerzett HR tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Csapatmunka képessége, pontosság, rugalmasság
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Komárom
Jelentkezés: szilvia.auth@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06 20 488 78 11
E-mail: szilvia.auth@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002131
Munka területe: HR / Emberi erőforrás / Munkaügy

Kedvencnek jelöl