Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Junior Java fejlesztő

Hazai és külföldi vonatkozású K+F projektekre, valamint egyéb belső projektekre keresünk új kollégákat egy stabil, családias vállalkozás csapatába, hosszú távra. 26 éve a magyar piacon jelen lévő, biztos hátterű üzleti alkalmazásfejlesztéssel foglalkozó cég keres Junior Java fejlesztő kollégákat.

Feladatok

  • Részvétel a vállalat telekommunikációs, üzleti alkalmazás fejlesztéseiben, K+F projektjeiben
  • 3-6 fős, jellemzően agilis csapatban végzett munka
  • Dokumentációk készítése
  • Megfelelő tapasztalatok megléte esetén tervezői, vezető fejlesztői feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • J2EE technológiai ismeret
  • Minimum 1-2 év releváns tapasztalat
  • Minimum szaknyelvi angol nyelvtudás, és angol nyelv használata olvasásban és írásban

ELŐNY

  • EJB3, JPA, JAXWS framework ismerete és vele szerzett tapasztalat
  • Vaadin kliens oldali framework ismerete, Vaadin fejlesztői tapasztalat
  • Wicketkliens oldali framework ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag, negyedéves teljesítményértékelés és prémium rendszer
  • Modern eszközök és fejlesztői környezet
  • Prémium egészégügyi szolgáltatás (MEDICOVER, Best Doctors)
  • Szakmai továbbképzés, junioroknak mentor-program biztosítása

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 06 20 575 19 77
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002105
Munka területe: Informatika

Kedvencnek jelöl