Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Képzési manager

Megbízónk nonprofit, kis létszámú logisztikai szakmai szervezet.

Tréning központjuk irányítására

 KÉPZÉSI MANAGERT

keresünk.

Feladatok

  • Oktatási programok menedzselése, új oktatási módszertanok bevezetése,a szervező kollégák (2 fő) munkájának irányítása
  • Folyó képzések szakmai felügyelete, új képzések kialakítása és beindításuk megszervezése
  • Tárgyalások kihelyezett tanfolyamokról, igényfelmérés, ajánlatok kidolgozása, kurzusok megszervezése, a képzések hasznosításának és beválásának vizsgálata
  • Trénerek kiválasztása, oktatói ülések összehívása, új oktatók felkutatása
  • A képzések és oktatók értékelése a meglévő minőségirányítási rendszernek megfelelően, szükséges jobbítási lépések megtétele
  • Éves képzési terv kidolgozása
  • Hazai és külföldi szakmai rendezvényeken részvétel, a nemzetközi szervezetekkel való aktív kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász, ill. felnőttképzési szakértő előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Min. 10 év szakmai gyakorlat (HR terület ill. képzés, tréner, előny logisztika, ellátási lánc területen)

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: +36 20 488 78 11
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: HR