Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Key Account Manager

Partnertünk stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatába bővítés miatt keres munkatársat Key Account Manager pozícióba.

Feladatok

  • Menedzselt vevőknél piaci részesedés növelése
  • Menedzselt gyártók termékeinek értékesítése
  • Szakmai és kereskedelmi támogatás nyújtása a vevők számára
  • Vevői kapcsolattartás, napi feladatok intézése
  • Cég termékeinek és szolgáltatásainak az értékesítése meglévő és új ügyfeleknél
  • Hunting és farming technikák párhuzamos alkalmazása
  • Pontos üzleti előrejelzés és tudatos üzleti potenciál építés
  • Árajánlatok készítése
  • A tárgyalások során az ügyfél igényeknek a felmérése, megérti a problémákat és prezentálja az arra való megoldásainkat

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, csapatmunka
  • Kreativitás, agilitás, precizitás
  • Jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office stb.)
  • Nagyvállalati, vagy banki igazolható ügyfélkör, aktív kapcsolatrendszer
  • IT piacon való jártasság (gyártók, disztribútorok, konkurencia)
  • Nagyvállalati informatikai rendszerek ismerete
  • Tapasztalat rendszerintegrátor cég portfóliójának értékesítésében
  • Komplex értékesítési gyakorlat
  • Stressz tűrő képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Projekt szemlélet
  • Értékesítési csapatban való munka
  • Legalább 5 éves tapasztalat
  • Ügyfelek menedzsmentjében szerzett tapasztalat
  • Proaktivitás, dinamizmus, sikerorientáltság

ELŐNY

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség műszaki, vagy gazdasági területen
  • Iparági ismeretek

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, választható tréningek és képzések
  • Magas színvonalú, széleskörű műszaki- és szolgáltatási portfólió értékesítése
  • Intenzív mérnöki- és back-office háttértámogatás

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002150
Munka területe: Informatika

Kedvencnek jelöl