Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Raktárvezető

Komárom-Esztergom megyei nemzetközi gyártócég számára Raktárvezető pozícióba keresünk kollégát.

Feladatok

  • A raktári folyamatok és a ki- és beszállítások teljes körű vezetése
  • A beosztottak szakmai irányítása koordinálása
  • Műszakok szervezése a termelési program alapján
  • Szoros együttműködés a társszervezetekkel (gyártás, beszerzés, vevői kapcsolattartók, minőségbiztosítás, karbantartás)
  • Felmerülő problémák hatékony kezelése
  • Kapcsolattartás a cégcsoportos kollégákkal
  • Havi riportok készítése a közvetlen vezetője és a cégcsoport felé
  • Targoncák és anyagmozgató gépek felügyelete
  • Készletek folyamatos figyelemmel kísérése, leltározási munkák felügyelete
  • Rend és tisztaság - 5S betartatása a raktár területén
  • A folyamatok optimalizálásban való aktív részvétel

Elvárások

  • Befejezett szakmai képzés logisztika, kereskedelmi vagy műszaki területen
  • Szakmai tapasztalat a raktárgazdálkodás vagy termelés ellátás területén
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőképesség, rendszeretet
  • Önálló, megoldás orientált munkavégzés
  • Kommunikációs képesség, csapatszellem
  • Határozott magabiztos fellépés
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyök

  • Targoncás jogosítvány előny de nem feltétele a munkavégzésnek
  • Szakirányú főiskolai végezettség előny

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Családias légkör

Egyéb információ

Munkavégzés helye:
Jelentkezés: szilvia.auth@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: +36 20 488 7811
E-mail: szilvia.auth@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Szállítás, Beszerzés, Logisztika