Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Könyvelő

Partnerünk egy magyar tulajdonú, szerszám-és alkatrészgyártó cég. Az ő csapatának erősítésére keresünk könyvelő munkatársat.

Feladatok

  • A vállalat napi könyvelési feladatainak ellátása
  • Beérkező szállítói számlák ellenőrzése, könyvelése
  • Folyószámla egyeztetések (vevői és szállítói folyószámla)
  • Bérfeladás, banki és pénztárbizonylatok könyvelése
  • Főkönyvi számlák analitikákkal történő egyezőségének biztosítása
  • Adókötelezettségek számítása, ÁFA- és egyéb adóbevallások előkészítése
  • Beszámoló előkészítése
  • Gazdasági kimutatások készítése
  • Havi- és éves jelentések elkészítése
  • Rendszeres adatszolgáltatás a kontrolling számára a vezetői riportok elkészítéséhez
  • Közreműködés az év végi zárási feladatokban a pénzügyi vezető támogatása beszámoló összeállításában, bevallások előkészítésében
  • Könyvvizsgálatkor az adatok előkészítése, együttműködés a könyvvizsgálóval

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Bevallások, beszámolók készítésében szerzett tapasztalat, önálló munkavégzés
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Könyvelő program ismerete (Navision, Novitax, RLB vagy más)
  • Excel magas szintű ismerete
  • Word felhasználói szintű kezelése
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Csapatmunka

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes1@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó:
Telefon:
E-mail: jelentkezes1@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Pénzügy, Könyvelés