Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Mechanikai tervezőmérnök (teszterfejlesztési területre)

Partnerünk világszerte 30 országban, több mint 200.000 fővel dolgozik. Hazánk egyik legnagyobb vállalataként, 6 telephelyen több mint 10.000 kollégával végeznek elektronikai, műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet. Az általuk tervezett, gyártott, szervizelt és szállított termékek számos iparág piacán töltenek be kimagasló szerepet. Partnerünk felvételt hirdet Mechanikai tervezőmérnök (teszterfejlesztési területre) pozícióba.

Feladatok

  • A mechanikus tesztberendezések specifikálása
  • Egyedi berendezések valamint alkatrészek tervezése Solidworks tervezőprogramban
  • Mechanikai eszközök fejlesztése
  • A szükséges dokumentációk, minták, adatok, specifikus követelmények beszerzése, ellenőrzése
  • Speciális megoldások kifejlesztése a vevői igényeknek megfelelően
  • A megvalósításhoz szükséges alkatrészek, anyagok kiválasztása
  • A teljes dokumentáció elkészítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Minimum 1 év tervezőmérnöki munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erős 3D tervezési (Solidworks, Solidedge, vagy Autocad) ismeretek és tapasztalat
  • Angol nyelvismeret (műszaki dokumentációk megértése és írásbeli kommunikáció szintjén)

Amit megbízónk kínál

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
Jelentkezés: jelentkezes1@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: jelentkezes1@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002215
Munka területe:

Kedvencnek jelöl