Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Mechatronikai mérnök

Partnerünk világszerte 30 országban, több mint 200.000 fővel dolgozik. Hazánk egyik legnagyobb vállalataként, 6 telephelyen több mint 10.000 kollégával végeznek elektronikai, műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet. Az általuk tervezett, gyártott, szervizelt és szállított termékek számos iparág piacán töltenek be kimagasló szerepet. Partnerünk felvételt hirdet Mechatronikai mérnök pozícióba.

Feladatok

  • Meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése
  • Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításáért, minőségjavítő elemzések, eszözfejlesztő projektek vezetése
  • Új berendezések/jigek/eszközök folyamatintegrációja (dokumentáció, karbantartási terv, validáció)
  • NPI projektek támogatása műszaki oldalról, folyamatos beszállítói kapcsolattartás technikai specifikációk egyeztetése kapcsán
  • Jövőben induló automatizálási projektek kapcsán a projekek szakmai koordinációja (próbagyártás, dokumentció, vevvői kommunikáció)

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (ideális esetben mechatronikai mérnök)
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat (pl. gyártástechnológia, karbantartó mérnök, automatizálási mérnök stb.)
  • Automata berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás (műszaki dokumentáció, írásbeli egyeztetés képessége)

ELŐNY

  • Robot üzemeltetésben/programozásban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Sárvár
Jelentkezés: jelentkezes1@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: jelentkezes1@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002214
Munka területe:

Kedvencnek jelöl