Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Mérlegképes könyvelő

Piacvezető közterületi (outdoor) reklámcég keresi új, kreatív kollégáját Mérlegképes könyvelő pozícióba.

Feladatok

  • Cégek/cégcsoportok könyvelési feladatainak teljes körű ellátása
  • Havi, negyedéves és éves beszámolók elkészítésében való aktív részvétel
  • Rendszeres és rendkívüli riportok készítése a cégvezetőség részére
  • Hatósági ellenőrzések során a szükséges dokumentumok összeállításában való aktív részvétel
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség PM regisztrációs számmal
  • Számviteli és adó jogszabályi változások naprakész ismerete és azok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Minimum1 éves könyvelői tapasztalat
  • Precizitás, ambíció, megbízhatóság

ELŐNY

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Bérszámfejtésben való jártasság

Jelentkezését bérigény megjelölésével és magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk!

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
Jelentkezés: jelentkezes4@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Barta Krisztina
Telefon: +36 20 360 1844
E-mail: jelentkezes4@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002149
Munka területe: Pénzügy / Számvitel

Kedvencnek jelöl