Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Hitelcsoport vezető

Francia tulajdonú multinacionális pénzügyi szolgáltató cég magyarországi leányvállalata számára Hitelcsoport vezetőt keresünk.

Feladatok

  • Áruházi értékesítő csapat vezetése (személyi kölcsönök, Auchan kártya, áruhitel)
  • A sales csapat motiválása, fejlesztése, munkarendjük beosztása
  • Csoportszintű értékesítési célok elérése
  • Értékesítési módszerek átadása, fejlesztése
  • Kapcsolattartás az áruházi vezetőkkel, eredmények prezentálása, javaslattétel a fejlesztésre
  • Áruházi vásárlók körében piacvezető hiteltermékek proaktív értékesítése, valamint ügyfélkapcsolatok építése és ápolása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, testre szabott termékértékesítés
  • Hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű, gyors és pontos tájékoztatás

Elvárások

      • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna, magabiztosság
      • Direkt értékesítési tapasztalat
      • Vezetői tapasztalat
      • Meggyőző, dinamikus személyiség

      Előnyök

      • Szakirányú végzettség (pld. bankszakmai, banki ügyintéző), ill. angol nyelvtudás

      Egyéb információ

      Munkavégzés helye: Budaörsi, solymári Auchan áruházak
      Jelentkezés: szilvia.auth@aarenson.hu

      Kapcsolati adatok

      Kapcsolattartó: Auth Szilvia
      Telefon: +36 20 488 7811
      E-mail: szilvia.auth@aarenson.hu

      Egyéb adatok

      Pozíció azonosító: #000000000
      Munka területe: Értékesítés, Kereskedelem