Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Termék mérnök

Partnerünk világszerte 30 országban, több mint 200.000 fővel dolgozik. Hazánk egyik legnagyobb vállalataként, 6 telephelyen több mint 10.000 kollégával végeznek elektronikai, műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet. Az általuk tervezett, gyártott, szervizelt és szállított termékek számos iparág piacán töltenek be kimagasló szerepet. Partnerünk felvételt hirdet termékmérnök pozícióba.

Feladatok

  • A területhez tartozó szerviztevékenység koordinációja (elsősorban számítástechnikai eszközök)
  • Napi szintű kapcsolattartás az Ügyfél nemzetközi képviselőivel, a területen dolgozó mérnök kollégákkal (folyamatmérnök, dokumentációs mérnök, minőségügyi mérnök) belföldön és külföldön egyaránt
  • Operáció támogatása, szervezése, technikus kollégák szakmai irányítása
  • Részvétel külső/belső auditokon
  • NPI tevékenység menedzselése
  • Vevői KPI-ok elemzése, javító intézkedések meghozása/levezénylése

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (ideális esetben villamosmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szerviztevékenységhez köthető minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat összetett munkakörben
  • Számítástechnikai termékek/műszaki cikkek iránti érdeklődés
  • Átlagon felüli kommunikációs képességek, határozott, magabiztos fellépés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Változásokhoz való rugalmas alkalmazkodás

Előnyök

  • Nemzetközi ügyfél műszaki támogatásában szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Gyál
Jelentkezés: jelentkezes1@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon: +36 20 297 7357
E-mail: jelentkezes1@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások