Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Minőség- és környezetirányítási rendszergazda

Partnerünk egy olyan cégcsoport, amely műszaki textíliákat gyárt autóipari és egyéb ipari felhasználásra. Társaságuk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyükre keresnek munkatársat Minőség- és környezetirányítási rendszergazda pozícióba.

Feladatok

  • Belső, külsőés önauditok teljes körű szervezése, irányítása és kapcsolattartás
  • Tervezett időközönként folyamat, rendszer és termék oktatások szervezése, irányítása
  • Minőségirányítási- és környezetirányítási (TS16949, ISO14001) valamint dokumentációs rendszer karbantartása, ellenőrzés és fejlesztése a vevői követelmények figyelembevételével
  • Minőségügyi folyamatok optimalizálása, jobbító javaslatok kidolgozása, bevezetett intézkedések nyomon követése, folyamatok kialakítása

Elvárások

  • Abszolvált felsőfokú műszaki végzettség
  • Gördülékeny német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Min. 3 év releváns autóipari tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete (ISO/TS16949, VDA 6.3, Core Tools, Handbook)
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, rugalmasság, önállóság
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (előny: Microsoft Navison, CAQ)

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör
  • Változatos feladatok és projektek

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Bábolna
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002118
Munka területe: Informatika

Kedvencnek jelöl