Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Minőségbiztosítási technikus

Megbízónk, skandináv hátterű nemzetközi cég, amely a fenntartható termelékenységet szem előtt tartva vált az egyik vezető ipari szereplővé. A Csoport innovatív kompresszorokkal, vákuum megoldásokkal, légkezelő rendszerekkel, kéziszerszámokkal és összeszerelő rendszerekkel áll ügyfelei rendelkezésére. Termékeit és szolgáltatásait a termelékenység, energiahatékonyság, biztonság és ergonómia szem előtt tartásával fejleszti.

Minőségbiztosítási technikus pozícióba keresnek kollégát. Munkatársainak folyamatos fejlődési és képzési lehetőséget, modern, tiszteletteljes, kellemes környezetet biztosít, amelyet  a dolgozói elégedettségfelmérés kiváló eredménye is igazol. Az új munkatársak sikerét támogatott betanulási folyamat biztosítja.

Feladatok

    • Mérnöki irányítással vagy önállóan kezeli és nyilvántartja a minőségbiztosításhoz szükséges előírásokat
    • Bejövő alkatrészeket mér, mérési utasításokat készít, mérőgépeket kezel (CMM, konturográf, keménységmérő, stb.)
    • Visszárút kezel, termék auditot végez, nyomonköveti az eltéréseket,  tájékoztatja a beszállítókat
    • Szerszámokat és felszereléseket kalibrál
    • Támogatja a Minőségellenőrök, a társosztályok munkáját, részt vesz a beszállító fejlesztésben

    Elvárások

      • Középfokú végzettség (érettségi)
      • Méréstechnikai ismeretek
      • Képes nagy odafigyeléssel pontosan és precízen, felelősséggel végezni a feladatokat
      • Jó kapcsolatteremtő képesség

      Előnyök

      • Angol nyelvtudás
      • OKJ minőségbiztosítási technikusi végzettség

      Amit megbízónk kínál

      • Versenyképes alapfizetés és széleskörű juttatások
      • A cégkulturára jellemző, hogy az első munkanap akár egy élethosszig tartó utazás kezdete is lehet a folyamatos fejlődési lehetőségeknek köszönhetően

      Egyéb információ

      Munkavégzés helye: Budapest
      Jelentkezés: agnes.gomola@aarenson.hu

      Kapcsolati adatok

      Kapcsolattartó: Gomola Ágnes
      Telefon: +36 20 292 6308
      E-mail: agnes.gomola@aarenson.hu

      Egyéb adatok

      Pozíció azonosító: #000000000
      Munka területe: Egyéb mérnöki állások