Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Minőségirányítási mérnök - vevői kapcsolattartó

Partnerünk egy olyan cégcsoport, amely műszaki textíliákat gyárt autóipari és egyéb ipari felhasználásra. Társaságuk további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyükre keresnek munkatársat Minőségirányítási mérnök - vevői kapcsolattartó pozícióba.

Feladatok

  • Reklamációkezelés CAQ rendszerben, kivizsgálások elvégzése, válaszadás vevői/CAQ 8D riport
  • A felelősségi körébe tartozó gyártósorokon/termékcsaládoknál felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Bármely termék, folyamat vagy rendszer nem megfelelősége esetén vizsgálatot indítani és szükség szerint gyökérok elemzést végezni, valamint aktív részvétel a szükséges akciók bevezetésében
  • Folyamatok, termékek minőségének fejlesztése
  • Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, jelentések készítése
  • Minőségi szabványok megismertetése és betartatása, dokumentálása

Elvárások

  • Abszolvált felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban, angol előnyt jelent
  • Min. 3 év autóipari tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete (pl. ISO/TS16949)
  • Minőségtechnikák alkalmazása (8D, FMEA, CP, 5Why, Ishikawa)
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, érvényesülési képesség, felelősségvállalás

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Stabil munkahely
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Bábolna
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002119
Munka területe:

Kedvencnek jelöl