Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Művezető

A magyar építőipari piac egyik meghatározó szereplője számára (generálkivitelezés, ingatlanfejlesztés) Művezetőt keresünk.

Feladatok

  • Fel – és levonulás megtervezése, lebonyolítása az építkezésen, folyamatos minőség-ellenőrzés
  • Az építkezések napi munkafolyamatainak irányítása (saját + alvállalkozói létszám)
  • A fizikai dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Anyagmozgások rögzítése a raktár programunkban
  • Mérőeszközök szakszerű átvétele, használata, tárolása
  • Az optimális eszköz- és gépkihasználás biztosítása
  • Naprakész adminisztráció vezetése
  • Munkavédelem betartatása, munkaterület tisztán tartatása

Elvárások

  • Magasépítő technikumi végzettség,
  • Legalább 3–5 éves tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben művezetőként,
  • Saját autó, „B” kategóriás jogosítvány

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Országos
Jelentkezés: szilvia.auth@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: +36 20 488 7811
E-mail: szilvia.auth@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások