Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Nemzetközi Kontrolling Csoportvezető

Multinacionális megbízónk számára, aki Európa több országában képviselteti magát, a következő pozícióba munkatársat:  Nemzetközi Kontrolling Csoportvezető

Feladatok

  • Jelentést tesz a pénzügyi igazgató és az üzleti csoport vezetője felé
  • Felelős az egyes telephelyek pénzügyi és kontrolling folyamataiért
  • Az Üzleti és költségvetési tervezés valamint havi jelentés készítés ellenőrzése és végrehajtása SAP BPC segítségével
  • Elemzések, kimutatások készítése
  • Projektmunkában nyújtott támogatás (pl. Vállalati felvásárlások és integrációk, beruházások, rendszerharmonizáció)
  • Üzleti tanácsadás és operatív részlegek támogatása
  • Korai előrejelző rendszerek továbbfejlesztése és végrehajtása

Elvárások

  • Közgazdaságtudományi diploma (Bachelor / Master degree)
  • Könyvelői képesítés
  • Gyártó-szektor pénzügyi irányításában szerzett legalább ötéves szakmai tapasztalat
  • Erős analitikai készségek
  • Nagy terhelhetőség és rugalmasság
  • Utazási hajlandóság belföldön és Nyugat-Európában
  • Folyékony angol nyelvtudás

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Elsődleges: Komárom-Esztergom / Tatabánya
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon: +36 20 297 7357
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Pénzügy, Könyvelés