Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Óvodapedagógus

Partnerünk egy exkluzív környezetben működő, gyermek és családközpontú magán óvoda. Rugalmas, jól képzett, segítőkész, jó hangulatú csapatuk bővítésére keresünk Óvódapedagógus munkatársat.

Feladatok

  • A csoportokban folyó pedagógiai munka tervezése, szervezése, irányítása
  • Biztonságos körülmények teremtése a gyermekek testi-lelki fejlődéséhez

Elvárások

  • Óvodapedagógusi diploma
  • Büntetlen előélet
  • Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kedves, empatikus, lelkes, vidám, proaktív és együttműködő személyiség
  • Alkalmasság önálló- és csapatmunkára egyaránt

Előnyök

  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes, a pedagógus bértábla szerinti besorolásnál magasabb fizetés
  • Utazási támogatás
  • Ingyenes lakhatás az óvoda közelében
  • 8 órás, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szakmai tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését egyaránt örömmel fogadjuk

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Telki
Jelentkezés: jelentkezes3@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Haid Diana
Telefon:
E-mail: jelentkezes3@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Irodai tevékenység