Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Mérlegképes könyvelő

Piacvezető közterületi (outdoor) reklámcég keresi új, kreatív kollégáját

pozícióba.

Feladatok

  • Cégek/cégcsoportok könyvelési feladatainak teljes körű ellátása
  • Havi, negyedéves és éves beszámolók elkészítésében való aktív részvétel
  • Rendszeres és rendkívüli riportok készítése a cégvezetőség részére
  • Hatósági ellenőrzések során a szükséges dokumentumok összeállításában való aktív részvétel
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség PM regisztrációs számmal
  • Számviteli és adó jogszabályi változások naprakész ismerete és azok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Minimum1 éves könyvelői tapasztalat
  • Precizitás, ambíció, megbízhatóság

ELŐNY

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Bérszámfejtésben való jártasság

Jelentkezését bérigény megjelölésével és magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk!

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület
Jelentkezés: jelentkezes4@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Barta Krisztina
Telefon: +36 20 360 1844
E-mail: jelentkezes4@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Pénzügy, Könyvelés