Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Pénzügyi igazgató

Partnerünk a saját autóipari szegmensében vezető szerepet tölt be az innováció terén, élen járva a gyártási folyamatok fejlesztésében és a kipufogó-alkatrészek tervezésében. Több mint 1800 főt foglalkoztató, öntödét és megmunkáló üzemet is magába foglaló létesítménye Komárom-Esztergom megyében található. A következő pozíció keresnek munkatársat: Pénzügyi igazgató

Feladatok

  • Irányítást biztosítani a szervezeti egységek számára a tervezéshez, a költségvetéshez, a rendszeres jelentésekhez, a varianciaanalízishez, a tőke kiadásokhoz
  • Kezelni a pénzügyi beszámolási rendszereket és a számviteli funkciókat
  • Pénzügyi iránymutatást nyújtani a tőkekiadások értékeléséhez
  • Vezérelni a szervezet éves költségvetési tervét a többéves üzleti terv kidolgozásának támogatására és a vállalati célok és igények támogatására
  • Elemezni a pénzügyi teljesítményt a működési lehetőségek feltárására, a költségcsökkentési kezdeményezések értékelésére és cselekvésre tesz javaslatot

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 7 éves szakmai tapasztalat pénzügy és kontrolling területén
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat (10-15 fő létszámcsoporttal)
  • Erős analitikai készség
  • Nagyfokú stressz és monotónia tolerancia
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Oroszlány
Jelentkezés: jelentkezes4@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Barta Krisztina
Telefon: +36 20 360 1844
E-mail: jelentkezes4@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002141
Munka területe: Pénzügy / Számvitel

Kedvencnek jelöl