Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Szupport mérnök (geomatika)

Feladatok

  • Végfelhasználók műszaki támogatása a geomatikai/térinformatikai üzletágban
  • Kapcsolattartás a gyár termékfejlesztésével és terméktámogatásával
  • Tréningek szervezése, megtartása regionális képviselők és ügyfelek részére
  • Rendezvényszervezés támogatása
  • Marketing támogatása (elektronikus tartalmak szerkesztése, karbantartása)
  • Termékbevezetések támogatása
  • Értékesítők és logisztika támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú földmérői végzettség
  • Terepi mérnöki tapasztalat előny
  • Precíz, rugalmas és proaktív munkavégzés
  • Kihívást kedvelő nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs és erős empatikus készség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban elvárás
  • A Microsoft Office (Word, Excel) készségszintű ismerete
  • Geodéziai/térinformatikai, CAD szoftverek ismerete előny
  • Képesség és hajlandóság egyéb, a munkakörrel kapcsolatos szoftver, termék használatának elsajátítására.

Egyéb információ

Munkavégzés helye:
Jelentkezés: peter.burjan@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Burján Péter
Telefon:
E-mail: peter.burjan@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások