Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

PR & Events Manager

Multinacionális autóipari vállalat számára

 PR & Events Managert

 keresünk.

Feladatok

  • Az új modellek támogatása irányított PR cikkekkel, sajtóanyagokkal, a közösségi média megjelenésével
  • Teljes PR tevékenység (újságírókkal, a kereskedőhálózattal, a vállalat európai székhelyeivel)
  • Sajtótájékoztatók szervezése, kiállítások, kereskedői rendezvények, road showk, interjúk
  • Sajtóautók üzemeltetése, tesztvezetések szervezése újságírók számára
  • Külföldi sajtó események szervezése, azokon részvétel
  • CSR program kidolgozása
  • Piacmonitorozás, a vállalathoz kapcsolódó médiafigyelés
  • Magazin szerkesztésének és terjesztésének felügyelete, a háttéranyag elkészítése
  • Részvétel az éves üzleti terv elkészítésében, hazai és nemzetközi jelentések elkészítése

Elvárások

  • Min. 6 év releváns szakmai tapasztalat PR&Event management területen, (autóiparban előny!)
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, magas szintű számítógépes ismeretek
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kimagasló kommunikációs- és tárgyalási készségek, képesség jól működő szakmai hálózat kiépítésére az autóiparban

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: +36 20 488 78 11
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Marketing, Média, PR