Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Közbeszerzési tanácsadó

Feladatok

  • Közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolítása eljárások előkészítésétől a szerződéskötésig;
  • Közbeszerzési eljárások minőségbiztosítása, utóellenőrzése;
  • Közbeszerzési eljárások dokumentumainak elkészítése (felhívások, dokumentációk, tájékoztatók, döntés előkészítő dokumentumok, polgári jogi szerződéstervezetek);
  • Közbeszerzési minőség-ellenőrzési, auditálási feladatok elvégzése;
  • Ügyfél kapcsolattartás;
  • Eljárások, illetve tevékenység teljes körű dokumentálása

Elvárások

  • Minimum 1 éves közbeszerzési tapasztalat ajánlatkérői oldalon
  • A Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és magabiztos alkalmazása
  • Felsőfokú végzettség
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság
  • Jó tárgyalási-, szervezőkészség

ELŐNY

  • Európai Uniós pályázatok, projektlehetőségek, jogszabályi és intézményi háttér ismerete
  • Közbeszerzési minőségellenőri tapasztalat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06204887811
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Jog