Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Operatív igazgató

Megbízónk a magyar építőipari piac egyik meghatározó szereplője, csapatukba Operatív igazgató pozícióba.

Feladatok

  • Az éves stratégiai terv elkészítése az ügyvezetőkkel, a tervben meghatározott célok elérése,
  • A hozzá tartozó területek (HR, marketing/PR, minőségbiztosítás), irányítása, támogatása, beszámoltatása, a közvetlen beosztottak negyedéves értékelés,
  • Stratégiai partnerekkel, megrendelőkkel és egyéb intézményekkel (bank, biztosítók) való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú gazdálkodási, menedzsment végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiemelkedő problémamegoldó- és szervező készség, menedzser típusú személyiség
  • Hatékony időgazdálkodás, proaktív gondolkodásmód

Előnyök

  • Építőipari háttér
  • Angol vagy német nyelvtudás

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Központi iroda Fejér megyében, ill. Budapesten
Jelentkezés: jelentkezes8@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06204887811
E-mail: jelentkezes8@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Gyártás, Termelés