Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Rendszer-, és alkalmazás üzemeltető mérnök

Partnerünk egy egyedi alkamazásfejlesztő startup csapatába keressük tapasztalt Rendszergazda kollégát.

Feladatok

  • Hardver és szoftver rendszertelepítés és konfiguráció
  • Windows szerver-környezet, Adatbázis és Web-kiszolgálók Üzemeltetése
  • Rendszer-szintű folyamatok támogatása, monitorozása
  • Hibaelhárítás, Log-elemzés
  • Szoftver-csomagok kiadásának kezelése
  • Üzemeltetési feladatok dokumentálása és automatizálása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Biztos hálózati alap-ismeretek
  • Gyakorlati üzemeltetési tapasztalat az alábbiakkal kapcsolatban:
  • Windows 2008-2016 szerver-farmok
  • RDBMS rendszerek, SQL lekérdezések
  • Tűzfal-karbantartás
  • Verzió-kezelő rendszerek ismerete
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Törekvés és képesség a folyamatos szakmai fejlődésre

Előnyök

  • Magas rendelkezésre állású rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Felhő alapú rendszerek üzemeltetési tapasztalat (Amazon, Azure)
  • Nagios, Zabbix monitoring rendszerek ismerete
  • Linux rendszer-üzemeltetési tapasztalat
  • PowerShell scripting átfogó ismerete
  • Számítógép hálózatok telepítésében, szerelésében szerzett tapasztalat
  • Java / C# ismeretek
  • Szoftver-tesztelésben szerzett tapasztalat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Miskolc
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 06 20 575 19 77
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: IT üzemeltetés, Telco