Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Senior beszerző

Megbízónk a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoport Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk Senior beszerző pozícióba kollégát.

Feladatok

  • Termelési és nem termelési anyagokkal foglalkozó operatív beszerzők napi támogatása.
  • A CP (Corporate Procurement) által meghatározott irányelvek betartása, új folyamatok implementálása
  • Részvétel Beszállítói auditokon, akciólisták követése
  • Tárgyalásokon való részvétel a szerződött beszállítókkal
  • Megtakarítási javaslatok megtétele és véghezvitele
  • Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, illetve a társosztályokkal (fejlesztés, raktár, termelés,
  • technológia)
  • Szállítói kereskedelmi szerződések előkészítése
  • Szállítói minőségi megállapodások előkészítése és az elfogadás koordinálása a QC és a QM
  • területekkel közösen
  • A beszerzendő anyagokkal kapcsolatos elvárások, specifikációk kommunikálása a beszállítók felé
  • Beszerzési eredmények dokumentálása, riportok készítése, készletek figyelése, nyomon követése, nem mozgó készletek monitorozása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előnyt jelent a közgazdasági, logisztikai vagy mérnöki területen szerzett diploma)
  • Legalább 5 év tapasztalat beszerzési területen, elsősorban termelő vállalatnál
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (más nyelvek ismerete előny)
  • Magas szintű tárgyalási gyakorlat
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Beszállítók auditálásában való tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikus, támogató csapatban történő munkavégzés egy növekedési fázisban lévő multinacionális vállalatnál
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Nemzetközi környezet

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Gyöngyös
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: +36205751977
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Szállítás, Beszerzés, Logisztika