Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Senior Tesztmérnök

Partnerünk zalaegerszegi autóipari divíziójukba keresünk tapasztalt kollégát Senior Tesztmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Tanulj! - a tesztgépek megismerése, tesztelésifolyamatok elsajátítása
  • Légy újító! - szeretjük az új megoldásokat, tégy javaslatot, milyen technológiával lehetne hatékonyabbá tenni a tesztelési folyamatokat
  • Ismerd a gépeid!- karbantartóinkkal együttműködve határozd meg az ideális üzemeltetésikövetelményeket
  • Keresd a hibát! - találd meg, mi okozza a felmerülő problémákat a gyártás során
  • Légy nyitott, kommunikatív! - folyamatosan tarts kapcsolatot a berendezések üzemeltetőivel és a karbantartással, tarts nekik oktatást a helyes használatról
  • Mindennek a pontos dokumentáció az alapja - elemezda tesztadatokat, készíts riportokat, dokumentáld a tesztelést és a folyamatokat

Elvárások

  • Mérnökként végeztél (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Érdeklődsz a tesztelés iránt
  • Beszélsz angolul
  • Jó kommunikációsképességgel rendelkezel
  • Nyitott, érdeklődő vagy az új dolgok iránt, szeretsz tanulni
  • Nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Precíz vagy, jó analitikus képességgel bírsz

Amit megbízónk kínál

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
Jelentkezés: kamilla.fulop@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Fülöp Kamilla
Telefon:
E-mail: kamilla.fulop@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002122
Munka területe:

Kedvencnek jelöl