Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

SQA mérnök

Megbízónk a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoport Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk SQA mérnök pozícióba kollégát.

Feladatok

  • Beszerzési osztály támogatása a beszállítói minősítésnek megfelelő beszállító kiválasztásában
  • Kvalifikációs intézkedések meghatározása annak érdekében, hogy megfeleljen a kockázati besorolásnak a szállító/anyag minősítése során
  • Folyamatos beszállítói teljesítményértékelés a minőségügyi KPI-ok figyelembe vételével, intézkedések kezdeményezése
  • A beszállítói akciótervek megvalósulásának szakmai felügyelete (minőségügy és költség oldalról)
  • Bejövő áru ellenőrzési csoport támogatása
  • Alkatrész specifikációk létrehozása, áttekintése és jóváhagyása SAP-ban
  • Együttműködés a shop-floor-management-tel a hibakeresési módszerek azonosításában és a beszállítók fejlesztésében
  • Beszállítói panaszok és korrekciós intézkedések kezdeményezése, kezelése és értékelése
  • Beszállítói auditok koordinációja
  • A folyamatokhoz szükséges Minőségi dokumentációs rendszer felülvizsgálata, aktualizálása- a dokumentációk kapcsán együttműködés a QM területével
  • Kritikus helyzetben azonnali döntések meghozatala
  • Növekvő és fejlődő terület folyamatos fejlesztése, optimalizálás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3-5 év gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat SQA területen
  • Néhány év vezetői tapasztalat és felmutatható eredmények szakmai és people menedzsment téren
  • Minőségügyi technikák, módszerek ismerete (hibaok elemzés, 8D/CAPA, standard munkautasítás, 5S)
  • Szabvány elvárások ismerete (ISO 9001, ISO 13485)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Utazási hajlandóság
  • Analitikus gondolkodás, pontosság precizitás
  • Határozott, magabiztos fellépés, meggyőző kommunikációs készség
  • Tárgyalási tapasztalat
  • Gyors döntési képesség

Amit megbízónk kínál

  • Változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Erős szakmai csapat
  • Bővülő gyáregység
  • Versenyképes bérezés, egyéb juttatások
  • Támogató, befogadó vállalati kultúra

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Gyöngyös
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: +36205751977
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások