Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Szerviz mérnök / Szerviz tecnikus

Megbízónk, világszinten a mélyhúzó csomagológépek vezető gyártója, de ezen túl is számos világszínvonalú termékkel rendelkezik. Évente több mint 1000 gépet szállítanak ki partnereikhez. Megbízhatóság, hosszú élettartam és átfogó szervíz biztosítja a folyamatos termelést ügyfeleiknél. Kiemelkedő teljesítményüknek köszönhetően az ügyfélkör bővült, így további munkatársak felvételére nyílt lehetőség a családias hangulatú, remek környezetben működő csapatukba.

Feladatok

  • Magas technikai színvonalú csomagolástechnikai gépsorok, gépek beüzemelése a megrendelőnél
  • Éves karbantartás
  • Hibaelhárítás, hibadiagnosztika
  • Alkatrészek biztosításában részvétel
  • Ügyfélkezelés, technikai tanácsadás
  • Biztonságos vezetés az ügyfelek telephelyére Magyarországon belül

Elvárások

  • Elektromos mérnöki vagy technikai végzettség
  • Szervízmérnöki / technikusi vagy Karbantartó mérnöki / technikusi tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Élelmiszeripari gépek szervízelésében szerzett tapasztalat előny
  • “B” kategóriás jogosítvány, jó vezetéstechnika
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Gépészet, mechatronika, pneumatika, hidroalika ismeretek / gyakorlat előnyt jelent
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Amit megbízónk kínál

  • Kiemelkedő fizetés és juttatás
  • Kényelmes autó magánhasználatra is a költségek fedezésével
  • Folyamatos képzés, fejlődési lehetőség
  • Izgalmas, változatos, a monotóniát teljesen nélkülöző munkakör
  • Remekül együttműködő, vidám csapat, jó hangulat

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: agnes.gomola@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Gomola Ágnes
Telefon: +36 20 292 6308
E-mail: agnes.gomola@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások