Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Szervizmérnök/technikus

Partnerünk tevékenységi köre a papírgép és kiszolgáló rendszereinek irányítástechnikai munkáin alapul, emellett folyamatirányítási és folyamat-műszerezési kivitelezéssel is foglalkozik. Nagy hangsúlyt fektetve a minőségi munkavégzésre, szakmai csapatuk bővítésére keresnek munkatársat Szervizmérnök/technikus pozícióba.

Feladatok

  • Mikrohullámú mérőrendszer magas szintű felhasználói ismerete
  • Mikrohullámú mérőrendszer működési elvének megismerése
  • HPNA rendszer éves felülvizsgálatának elvégzése a partnerek telephelyein ( 99 % - ban külföld )
  • Új fejlesztések implementálása a meglévő partnereknél
  • Service - hotline működtetése, esetleges beavatkozások távoli eléréssel
  • Kommunikáció szóban és írásban egyaránt a partnerek operátoraival, műszaki személyzetével.
  • Hibajavítások elvégzése távoli eléréssel vagy helyszíni kiszállással

Elvárások

  • Elektrotechnikai/vezérléstechnikai/méréstechnikai ismeretek egyetemi/főiskolai szinten
  • Alapos informatikai ismeret
  • Nyitottság és befogadókészség a műszaki újdonságokkal szemben
  • Angol nyelv ismerete, jó kommunikációs készség idegen nyelven szóban és írásban
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság
  • A vállalaton belül egy önálló üzletág kiépítésére és irányítására való képesség
  • Kiváló csapatszellem

ELŐNY

  • Programozói ismeretek

Amit megbízónk kínál

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Dunaújváros
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 06 20 575 19 77
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002086
Munka területe:

Kedvencnek jelöl