Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Ügyfélkapcsolati szakértő

A magyar földgázpiac egyik független, magyar tulajdonú szereplője számára értékesítőt keresünk Ügyfélkapcsolati szakértő pozícióba.

Feladatok

  • Új, potenciális ügyfelek felkutatása, piacszerzés (fő ellátási terület a hazai kis- és közepes energia felhasználású vállalkozások, ipari üzemek, gyárak, szállodák, irodaházak, fémfeldolgozók, mezőgazdasági üzemek- szerte az országban)
  • Személyes találkozók, üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Új vevőknek ajánlatok kiküldése, földgáz kereskedelmi szerződéskötések lebonyolítása
  • A földgáz kereskedelmi piacon piacelemzés, piackutatási tevékenység folyamatos végzése
  • Tendereken való közreműködés

Elvárások

  • Min. 5 év értékesítési tapasztalat KKV területen (műszaki-, telekom-, ingatlan terület, gáz iparági előny)
  • Erős sales mentalitás, vevőorientáltság
  • Önállóság
  • Kiváló tárgyalási készség, problémamegoldó képesség
  • B kat. jogosítvány

Amit megbízónk kínál

  • Home office munkavégzés
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Fiatal csapat, hosszútávú stratégia

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Országos
Jelentkezés: szilvia.auth@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Auth Szilvia
Telefon: 06204887811
E-mail: szilvia.auth@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002111
Munka területe: Egyéb állások

Kedvencnek jelöl