Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Validálási megbízott

Megbízónk a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoport Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk Validálási megbízott pozícióba kollégát.

Feladatok

  • Validálások koordinálása Validálási Mester terv készítés, megvalósulásának monitorozása
  • Aktuális validálások koncepciójának kidolgozása a folyamat felelősökkel együtt
  • Validálási tevékenységekben történő részvétel, validálási dokumentáció ellenőrzése és jóváhagyása
  • FMEA tevékenység támogatása
  • Minőségirányítási módszerek bevezetésének támogatása, minőségirányítási dokumentáció készítése és karbantartása a felelősségi területén
  • Hibaok feltáró, problémamegoldó módszerek alkalmazása, oktatása
  • Folyamatfejlesztések kezdeményezése, abban való részvétel
  • Statisztikai módszerek ismerete és alkalmazása
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyacéggel a tevékenységi kört érintő témákban
  • Validálási tevékenység és dokumentáció bemutatása, a terület képviselete harmadik fél általi és belső auditokon
  • Belső auditori tevékenység végzése

Elvárások

  • Gépész-, villamos- vagy vegyészmérnöki végzettség
  • Analitikus gondolkodás, pontosság precizitás
  • Jó kommunikáció, csapatszellem
  • Problémamegoldó módszerek ismerete
  • Rendszer- és folyamatszemlélet, folyamatmérnöki ismeretek
  • Folyamatok elemzésében használt statisztikai módszerek ismerete
  • Microsoft Office-ismeret
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret

Előnyök

  • Minőségirányítási ismeretek
  • Validálási tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Orvosieszköz-gyártásban, gyógyszeriparban vagy autóiparban eltöltött gyakorlat, valamint belső auditori végzettség

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Gyöngyös
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: +36 20 575 1977
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások