Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Villamos tervezőmérnök

Amennyiben szívesen csatlakozna egy skandináv tulajdonú, szakterületén piacvezető nemzetközi vállalatcsoport villamosmérnöki csapatához, akkor jelentkezzen Villamos tervezőmérnök munkakörbe.

Feladatok

  • Termékfejlesztési folyamatban való részvétel
  • Tesztelési eljárások és tervek kidolgozása, összeállítása
  • Labormérések, kalibrálások, hitelesítési mérések ellenőrzése
  • Mérési eredmények kiértékelése
  • Műszaki dokumentáció készítése
  • Új termékfejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves villamos tervezőmérnöki tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatjátékos, nyitott, eredményorientált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

ELŐNY

  • Erősáramú villamosmérnöki ismeret
  • Motortervezésben szerzett tapasztalat
  • Villamosgépekre vonatkozó szabványok ismerete
  • Gyártási vagy valamely terület specialistájaként szerzett szakmai tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Rugalmas, adminisztratív munkarend, sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Székesfehérvár
Jelentkezés: jelentkezes3@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Hornung Helga
Telefon: +36 30 697 14 28
E-mail: jelentkezes3@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000002117
Munka területe: Mérnöki állások

Kedvencnek jelöl