Egy innovatív IT cég
ahova programozókat keresünk
Egy SSC, ahova többnyelvű
pénzügyeseket toborzunk
Egy autógyár, ahova
fejlesztő-mérnököket keresünk
Egy Startup vállalat
ahova 3D designert keresünk
Egy FMCG világcég, ahova
értékesítési igazgatót keresünk

Állásajánlat

Villamosmérnök

Gyártás területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk VILLAMOSMÉRNÖK munkatársat.

Feladatok

  • A gyár területén történt villamos műszeres meghibásodások kivizsgálása, azokból tanulságok meghatározása, javaslat készítése a hibák elkerülésére, karbantartás hatékonyságának növelésére
  • A vállalat területén folyó villamos, műszeres karbantartás, beruházási munkák előkészítése, műszaki felügyelete
  • A területéhez tartozó berendezéseken végrehajtandó fejlesztési feladatok megismerése, ismertetése, oktatása és a végrehajtás irányítása és ellenőrzése
  • Tartalék alkatrészek igénylése, a biztonságos üzemeltetéshez szükséges tartalék alkatrész készlet ellenőrzése

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú, villamosmérnöki végzettség
  • Irányítástechnikai és erősáramú ismeretek
  • Alap műszaki angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság

Amit megbízónk kínál

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely
  • Részvétel egy sikeres nagyvállalat mindennapjaiban
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka, önálló ügyvitel

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Szabadegyháza
Jelentkezés: jelentkezes9@aarenson.hu

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 06 20 575 19 77
E-mail: jelentkezes9@aarenson.hu

Egyéb adatok

Pozíció azonosító: #000000000
Munka területe: Egyéb mérnöki állások