Diszponens

Állásajánlataink

Győr-Moson-Sopron megyei gyártó megbízónk számára keresünk Diszponens munkakörbe munkatársat.

Feladatok

  • a tartalék alkatrészek beszerzése

  • a projekt beszerző munkájának teljeskörű támogatása

  • csomagoló és tároló egységek kezelése

Elvárások

  • 3-5 év multinacionális környezetben, beszerzés területén szerzett gyakorlati tapasztalat

  • szakirányú felsőfokú végzettség

  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás

  • bármelyik vállalatirányítási rendszer ismerete

  • erős Excel és MS Office ismeret

Információk

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Fülöp Kamilla
Telefon:
+ 36 20 297 7357

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2310
Munka területe
Szállítás /Beszerzés / Logisztika
„Önbizalmad és magabiztosságod minden egyes alkalommal nő, amikor sikeresen kiállsz magadért.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!