Mérnök igazgató

Állásajánlataink

Megbízónk Benelux hátterű műszaki gyártó cég. Csapatukba Mérnök Igazgatót keresünk.

Feladatok

  • Berendezésgyártás-, és fejlesztés felügyelete (a termelésvezető és műszakvezető irányításával)

  • A gyártás irányítása, a folyamatok jobba tételé (a költségek- és minőség szempontjából), termék optimalizálás

  • Fejlesztési projektek levezénylése (a fejlesztési igazgató segítségével)

  • Új projektekben való aktív részvétel a műszaki team-ek vezetésével

  • Műszaki megoldások ajánlása, ill. véleményezése mérnöki teamek felé

  • Együttműködés a magyar, ill. a külföldi munkatársakkal, a cég beszállító partnereivel

  • Kapcsolat, tárgylások a beszállítókkal

  • A cég képviselete a különböző fórumokon, éves konferenciákon

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/mérnök végzettség

  • Gyártási/fejlesztési területen megszerzett vezetői tapasztalat

  • Projekt management tapasztalat (fejlesztési projektek/gyártás)

  • Képesség munkatársak motiválására

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Információk

Munkavégzés helye:
Ecser,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2732
Munka területe

„Találd ki, mit szeretsz a legjobban csinálni, és keress valakit, aki fizet érte.”

— Katharine Whitehorn

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!