Projekt manager

Állásajánlataink

Hazai piacvezető ingatlanfejlesztő, -forgalmazó, - és szállodaüzemeltető cég csapatába Ingatlanfejlesztési Projekt Managert keresünk.

Feladatok

  • Projektek teljes körű irányítása, kivitelezési fázis során tulajdonosi képviselet, műszaki projektmenedzsment

  • Pályáztatás, döntés-előkészítés, részvétel az ajánlatok kiértékelésében

  • Tervezők, kivitelezők munkájának összehangolása

  • Ütemterv és költségvetés tartása, optimalizálása

  • Engedélyeztetési folyamatok menedzselése, hatóságokkal való kapcsolattartás

  • Részvétel az üzleti tervek elkészítésében, költségbecslések készítése, hasznosítási javaslatok kidolgozása

  • Rendszeres beszámolók készítése a vezetőség felé

Elvárások

  • Műszaki (esetleg közgazdász) végzettség, (mérnök előny)

  • Min. 3-5 év ingatlanfejlesztésben/kivitelezésben, nagy projektekben megszerzett projektvezetői tapasztalat

  • Angol nyelvtudás (nemzetközi mérnöki irodákkal való kapcsolattartáshoz)

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés

  • Céges autó

  • Stabil tulajdonosi háttér

  • Igényes, modern munkakörnyezet

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2760
Munka területe
Projektmenedzsment
„Tiszta és nagy dolgokhoz csak tiszta és egyenes úton lehet eljutni.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!